توباچی

 

محصولات توباچی

اسنک توباچی یه سورپرایز دلپذیره که دلت براش می تپه، یه ترکیب باحال از شکل و مزه که رفقارو کنار هم جمع می کنه و بعدش هم که معلومه، هیجان، خنده و ماجراجویی. داستان اسنک اینجوری شروع میشه و آخرشم یادت نمیره که توباچیو .... !

پنیر چدار و پارمسان و صبح اردیبهشتی

پنیر چدار و پارمسان و صبح اردیبهشتی

مواد اولیه‌ی سالم و به دقت کنترل شده، شاخصه‌ی اصلی اسنک پنیر چدار و پارمسان توباچی محسوب می‌شود. این طعم خاص، با انگیختن حس نوستالژیک تغذیه با اسنک، لحظاتی خوش را برای شما مصرف کنندۀ عزیز ایجاد خواهد نمود.

 

 

ارزش غذایی

ارزش غذایی

خمیر بادام زمینی و خیال‌های مخملی

خمیر بادام زمینی و خیال‌های مخملی

شما هم طعم قوی و به یادماندنی بادام زمینی را دوست دارید؟ اسنک خمیر بادام زمینی توباچی پودر ذرت حجیم شده و پوشیده از یک لایه‌ی خمیر بادام زمینی است که به واسطه‌ی تکنولوژی تولید Schaaf آلمان، میان وعده ای متفاوت، هیجان انگیز و دلپذیر محسوب می‌شود.

ارزش غذایی شگفت انگیز این اسنک، به دلیل وجود مواد ارزشمندی از هرم غذایی – هم ریزمغذی و هم درشت­ مغذی – شامل پروتئین­‌ها، کربوهیدرات و روغنِ خوبِ غیراشباع در کنار وجود آنتی اکسیدان، تنوع بالایی از ویتامین‌ها، E, A, C, D, و خانوادۀ ویتامین B و مواد معدنی می‌باشد.

ارزش غذایی

ارزش غذایی

 به همین دلیل اسنک خمیر بادام زمینی توباچی:

  • میان وعده ای سالم و مطلوب است.
  • سرشار از روغن خوب مورد نیاز بدن است.
  • بسیار کم نمک است.
  • در تقویت سیستم ایمنی بدن نقش موثر ایفا می نماید.
  • در رشد کودکان موثر است.
  • به عنوان مادۀ پر پروتئین در رژیم های غذایی ویژه قابل استفاده است.

B1

کارامل و شبانه‌های نارنجی

کارامل و شبانه‌های نارنجی

کارامل با آن رنگ چشم نوازش در خاطرات تغذیه‌ی همه ما نقش دارد. توباچی این طعم دهنده‌ی جذاب را با هدف کاهش نمک موجود در اسنک، در عین حفظ جذابیت طراحی نموده است.

این اسنک خوشمزه و بسیار متفاوت، حاوی ویتامین های گروه B و C بوده و رایحه‌ی دلپذیر آن تمایز سلامت این محصول را به سایر اسنک‌های رایج در بازار به خوبی نشان می‌دهد. اسنک کارامل توباچی انتخابی ایده آل برای آن گروه از مصرف کنندگان تنوع خواه است که سلامت خود را نیز به واسطه‌ی کاهش نمک غذا به دقت دنبال می‌نماید.

 

ارزش غذایی

ارزش غذایی